O WYDARZENIU
Warsztaty dla studentów
Trendy w biznesie, analiza finansowa i wprowadzenie do Research Challenge

Wiedza teoretyczna to solidna podstawa, ale warto wzbogacić ją praktycznymi umiejęnościami. Poza techniczną umiejętnością wyceny spółek i analizy sprawozdań finansowych, warto wiedzieć także, jak takie dane zaprezentować, jak zbudować własną markę w Internecie i skąd czerpać inspiracje. Pełen pakiet tej wiedzy zaoferujemy zainteresowanym studentom podczas CFA Talent Workshop. Bezpłatne wydarzenie, które odbędzie się 25 października w Warszawie, gwarantuje zdobycie solidnej porcji wiedzy i cennych informacji dla wszystkich, którzy pragną w przyszłości zajmować się analizą finansową.

Druga edycja CFA Talent Workshop, podobnie jak poprzednia, dedykowana jest osobom, które zgłosiły chęć udziału w CFA Institute Research Challenge lub nadal rozważają tę możliwość. Dodatkowo do uczestnictwa zapraszamy też uczestników CFA Ethics Challenge oraz wszystkich studentów, których intrygują zagadnienia analizy finansowej lub którzy szukają inspiracji w świecie finansów...

Tę ostatnią niewątpliwie zapewni nasz Gość Honorowy, który wystąpi podczas pierwszej, otwierającej części spotkania. Już teraz możemy zdradzić, że będzie to przedstawiciel dużej i znanej spółki giełdowej. W drugiej połowie dnia nacisk położymy na umiejętności praktyczne (analiza, techniki prezentacji, kreacja marki osobistej). Warsztaty te odbędą się w bardziej kameralnych grupach, przeprowadzane rotacyjnie po południu. Już dziś zarezerwujcie termin w swoich kalendarzach i 

Wkrocz z CFA Society Poland i naszymi partnerami w świat analizy finansowej. Zdobądź cenne umiejętności praktyczne i wysłuchaj ciekawych opinii innowacyjnych ekspertów, w tym naszego Gościa Honorowego. 

PROGRAM WARSZTATÓW

Miejsce spotkania: DAGO Centrum, Rondo ONZ 1, Warszawa
Data: 25 października 2019

10:00-10:30 Poczęstunek, rejestracja

10:30-11:00 Przywitanie gości oraz wystąpienie otwierające

Temat: TBA

Prof. Krzysztof Jajuga powita uczestników i wprowadzi w tematykę kwalifikacji CFA  

11:00-12:00 Wystąpienie partnera wydarzenia

Temat: TBA

12:00-13:00 Wystąpienie Gościa Honorowego

Temat: TBA

13:00-13:30 przerwa

13:30-17:00 część warsztatowa

Warsztaty w mniejszych grupach dotyczące wyceny, analizy, wystąpień publicznych i marki własnej.

17:00-18:00 Zakończenie, poczęstunek

 

PRELEGENCI
Specjaliści, których spotkasz
Prezes CFA Society Poland. Profesor nauk ekonomicznych, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz uczelni za granicą (m.in. Jiao Tong University w Szanghaju). W swojej pracy naukowo-badawczej koncentruje się wokół finansów oraz statystyki i ekonometrii. Kierownik Katedry Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem, a także dyrektor Instytutu Zarządzania Finansami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Współpracuje z licznymi instytucjami finansowymi i przedsiębiorstwami. Pełnił funkcje członka Rady Naukowej Narodowego Banku Polskiego i członka Rady Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Piotr Domański jest Menedżerem w Dziale Doradztwa Finansowego w Deloitte. Piotr posiada ok. 10-letnie doświadczenie w zakresie finansów i bankowości. Doświadczenie w zakresie finansów przedsiębiorstw oraz doradztwie transakcyjnym zdobywał w Domu Maklerskim Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie realizował projekty doradcze na rynku kapitałowym. Piotr wspierał klientów w projektach związanych z pozyskiwaniem kapitału w drodze emisji akcji oraz wprowadzaniem spółek do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych jak również realizował inne projekty związane z funkcjonowaniem spółek publicznych na rynku kapitałowym.
 
Piotr jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość (specjalizacja: Bankowość Inwestycyjna) oraz Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne. Piotr posiada licencję maklera papierów wartościowych.
Łukasz Wójcik jest Wicedyrektorem w Dziale Doradztwa Finansowego w Deloitte. Łukasz posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie finansów. Do zespołu Wycen Deloitte dołączył w 2017 roku, natomiast wcześniej pracował w PwC. W trakcie swojej kariery był zaangażowany m.in. w projekty dla sektora energetycznego, paliwowego i chemicznego, uczestnicząc w projektach dotyczących m.in. wyceny przedsiębiorstw, modelowania finansowego oraz wsparcia klientów podczas transakcji M&A.
 
Łukasz jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Bankowość oraz Wydziału Prawa i Administracji na UMCS w Lublinie na kierunku Prawo. Łukasz posiada ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business.
Menadżer z ponad osiemnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie odpowiedzialny za koordynowanie procesu planowania finansowego i Systemu Wewnętrznych Stóp Procentowych. Wcześniej zajmował się zarządzaniem produktami dotyczącymi długoterminowego finansowania eksportu, tworzenia założeń dotyczących nowych produktów jak również zarządzaniem relacjami z klientami, współpracą z zagranicznymi bankami, Ministerstwem Finansów. Poprzednio doświadczenie zdobywał między innymi w Citibanku Handlowym i Grupie PZU. Biegle posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne.
Manager Zespołu Adekwatności Kapitałowej i Ryzyka Płynności

Manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarze bankowości, w BGK zajmuje się obszarem adekwatności kapitałowej, ryzyka płynności i do niedawna ryzykiem rynkowym.

Doświadczony profesjonalista z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem zawodowym. W BGK odpowiedzialny za obszar strategicznych kierunków rozwoju tej instytucji. Profesjonalista, który wie, że nie ma wyzwań niemożliwych do zrealizowania. Wierzy, że silne, profesjonalne organizacje są zbudowane na wizji, wartościach i zaangażowaniu.

Wcześniej zdobywał doświadczenie w takich firmach jak PGE Polska Grupa Energetyczna, Polkomtel, PKO BP oraz Pekao SA. Absolwent prawa i administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dla prawidłowego wypełnienia formularza konieczne jest wypełnienie pól oznaczonych (*)

ORGANIZATORZY
DBAJĄ O ORGANIZACJĘ EVENTÓW

Stowarzyszenie CFA Society Poland powstało w 2004 roku i jest jednym z najmłodszych stowarzyszeń członkowskich międzynarodowego CFA Institute. CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w zakresie działań branży inwestycyjnej w Polsce. CFA Society Poland jest stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami.

Kontakt:

Jakub Jański
Marketing and Communication Coordinator
Mobile: +48 798 068 139
e-mail: jakub.janski@poland.cfasociety.org

Monika Grabek
Executive Diractor

Tel. +48 668 870 211
e-mail: monika.grabek@poland.cfasociety.org

e-mail: office@cfa.com.pl
www.cfasociety.org/poland

PARTNER
PARTNER
PARTNER
PARTNER